04 LIP 2018

Sycylia

Miejska Biblioteka w Czeladzi serdecznie zaprasza na wystawę fotografii "Pod niebem Sycylii. Wyspa, jej morze, sztuka i kultura".

Jej autor - Stefano Piazza to obiecujący, ambitny fotografik mieszkający w Palermo. Realizuje projekty, na które składają się prace z różnych dziedzin fotografii i filmu: krajobraz, architektura, autoportrety, fotografia makro i reportaż. W centrum zainteresowania aparatu Stefano Piazza jest przede wszystkim Sycylia, jej różnorodność, wspaniała architektura i urzekający krajobraz.

Wystawę będzie można oglądać w dniach 4.07 - 4.09.18 w godzinach otwarcia Biblioteki. Zapraszamy również na finisaż i spotkanie z autorem, które odbędzie się 4.09.18 o godzinie 17.30. W ten wieczór w czeladzkiej książnicy z pewnością nie zabraknie tego, co najlepsze we włoskiej kulturze - wspaniałej kawy i doskonałego nastroju.