Strona główna/Aktualności/Noc Bibliotek już za nami!

Noc Bibliotek już za nami!

11 Października 2021

Dziękujemy za przybycie wszystkim, którzy nas odwiedzili w sobotę 9 października. Było nam bardzo miło Was gościć i wspólnie spędzić czas.

A trzeba przyznać, że działo się tego popołudnia bardzo wiele!

Były dyplomy i nagrody, dawka klasyki a nawet podróż do Azji i na zakończenie - koncert poezji śpiewanej.
Dzieci też nie narzekały na nudę. Dla nich przygotowaliśmy pokaz "Magia kontra nauka" i warsztaty plastyczne. Na chętnych czekały gry planszowe. Było w czym wybierać!
Miłośnicy słowa pisanego mogli wymienić książki na stoisku Antykwariatu Latarnik, a chcący wzmocnić zdrowie - udać się na konsultacje do pani Alicji z gabinetu Dietetyk Blisko Ciebie.
Można też było się nauczyć, jak robić kwiaty z krepiny. Musimy przynać, że wszystkie były piękne!

Już teraz nie możemy się doczekać kolejnej Nocy Bibliotek i mamy nadzieję, że Państwo również. Tymczasem zapraszamy do śledzenia naszej strony i profilów w mediach społecznościowych. Bo u nas zawsze dużo się dzieje i każdy znajdzie coś dla siebie!

Tych, którzy chcieliby powspominać, jak to na Nocy Bibliotek było, zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu z wydarzenia -> KLIK