03 LUT 2020

Spektakl poetycki Arkadiusza R. Skowrona w MBP w Czeladzi

Miłośników słowa poetyckiego zapraszamy 21 lutego 2020 roku do Biblioteki Głównej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Czeladzi, ul. 1 Maja 27 o godzinie 17.00 na spektakl poetycki Arkadiusza R. Skowrona "Kładę się cieniem : chmurnoryjny monodram barda".

Arkadiusz R. Skowron urodził się w Opolu, lecz mieszka w Czeladzi. Zadebiutował w 2004 roku tomikiem poetyckim "Nadmgnienie zmrużenia”, wcześniej dużo publikował w prasie oraz na portalu literackim wywrota.pl. Jest wielokrotnym laureatem Ogólnopolskich Przeglądów Twórczości Abstynenckiej. Współpracował z kabaretem „Pod napięciem” przy Zespole Szkół Energetycznych w Sosnowcu oraz prowadził Kawiarenkę Artystyczną "Piwnica na piętrze" w Spółdzielczym Domu Kultury „Odeon” w Czeladzi.

Ten znany ze swobody wypowiedzi bard uliczny zaprezentuje utwory ze swego najnowszego  tomiku "Kładę się cieniem". Będziemy również mieli okazję usłyszeć utwory Jana Stanisława Kiczora, Tomasza N. Nowaka, Cypriana Kamila Norwida oraz Guillaume'a Apollinaire'ego.