Strona główna/Aktualności/Konkurs plastyczny Woda w przyszłości

Konkurs plastyczny Woda w przyszłości

20 Marca 2024

Światowy Dzień Wody - 22 marca
Konkurs Plastyczny "Woda w Przyszłości"
Jak wyobrażasz sobie przyszłość wody i jej znaczenie dla naszego świata?

Czeladzkie Wodociągi Sp. z o.o., Miejska Biblioteka Publiczna im. Marii Nogajowej w Czeladzi oraz Miasto Czeladź serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w konkursie plastycznym "Woda w Przyszłości" organizowanym z okazji Światowego Dnia Wody.

Konkurs ma na celu nie tylko promowanie sztuki i kreatywności, ale również podniesienie świadomości społecznej na temat istotności ochrony zasobów wodnych dla przyszłych pokoleń.

Woda od zawsze była kluczowym elementem naszego życia.
W naszym konkursie uczestnicy mają możliwość przedstawienia swoich wizji przyszłości związanych z wodą. Mogą to być prace wyrażające nadzieje na czystsze i bardziej dostępne zasoby wodne, nowe technologie oczyszczania wody czy też ekologiczne podejście do korzystania z wody.

Dołącz do naszej inicjatywy i wyraź swoje spojrzenie na przyszłość wody poprzez sztukę! Liczymy na Twoją kreatywność i zaangażowanie.

Szczegóły konkursu
Temat: "Woda w przyszłości"

Cele konkursu: Promowanie świadomości ekologicznej i ochrony zasobów wodnych.
Inspirowanie do refleksji nad przyszłością wody oraz zrównoważonym jej użytkowaniem.

Rodzaje prac: Rysunek, Malarstwo, Kolaż.

Kategoria wiekowa: 8 - 12 lat

Kryteria oceny: Zgodność z tematem, oryginalność i kreatywność, oddanie przesłania ekologicznego i społecznego.

Nagrody: Nagrody dla zwycięzców I, II, III miejsca oraz nagrody wyróżnienia.

Termin i miejsce składania prac: Prace należy dostarczyć do Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Marii Nogajowej w Czeladzi, ul. 1 Maja 27 do dnia 05.04.2024 r.

Ogłoszenie wyników: 17.04.2024 r. na stronach internetowych www.wodociagi.czeladz.pl oraz www.mbp.czeladz.pl

Szczegółowe informacje: W celu wzięcia udziału w konkursie prosimy o zapoznanie się z Regulaminem dostępnym na stronie www.wodociagi.czeladz.pl lub www.mbp.czeladz.pl oraz wypełnienie stosownego oświadczenia.

Przyłącz się do naszej misji dbania o przyszłość wody!

Kategoria: Powiązane pliki [1]
Format Data publikacji Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Pobierz Zobacz