30 CZE 2020

Rozgrywki rozpoczęte!

Długi czas oczekiwania na ulubione gry planszowe dobiegł końca. W Filii nr 2 odbyło się pierwsze spotkanie z cyklu "Od juniora do seniora".

Z wiadomych względów - panującej epidemii - miało one charakter rodzinny. Zebrana grupa dzieci (w wieku od 6-16 lat) wraz z dwoma opiekunami na ponad godzinę zanurzyła się w świat planszówek. Mieli oni okazję jako pierwsi skorzystać z gier zakupionych dla Filii w ramach Budżetu Obywatelskiego. Wśród nich znalazły się m.in. Carcassonne, Pędzące żółwie, Dixit, Pszczółki oraz Kolejka.  Mamy nadzieję, że już wkrótce biblioteka będzie ponownie gościć fanów gier planszowych, bez zachowywania obecnych ograniczeń. Wszystkich zainteresowanych planszówkami informujemy, że od 1 lipca będzie można wypożyczać je do domu. Serdecznie zapraszamy do odwiedzania filii i skorzytania z naszej nowej oferty.