Strona główna/Aktualności/Czym skorupka za młodu nasiąknie... Spotkanie z (..)

Czym skorupka za młodu nasiąknie... Spotkanie z fotografami

8 Kwietnia 2022

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Karoliną Będlin i Michałem Szczepańcem.

W ramach realizacji projektu "Czym skorupka za młodu nasiąknie..." dofinansowanego z funduszu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Miejska Biblioteka Publiczna w Czeladzi zaprasza 20 kwietnia 2022 roku o godz. 17:00 do Kamienicy Konarzewskich (Rynek Imienia Stefana Wyszyńskiego - Prymasa Polski 22) na spotkanie z Karoliną Będlin i Michałem Szczepańcem - zawodowymi fotografami, laureatami wielu nagród i wyróżnień.
Obecnie ich wystawę fotografii podróżniczej "Pomiędzy..." można oglądać w Filii nr 2 przy ulicy Nowopogońskiej 227 D-E.

Podczas spotkania nasi goście opowiedzą o tajnikach pracy fotografa, poprowadzą godzinne warsztaty z podstaw fotografii, na których uczestnicy dowiedzą się m.in. jak robić lepsze zdjęcia telefonem/smartfonem.

Na koniec przygody z fotografią uczestników czeka wyjątkowa niespodzianka. Wezmą oni udział w pamiątkowej sesji portretowej wykonanej przez naszych gości. Zdjęcia będą umieszczone w galerii online, skąd będzie je można pobrać.

Uwaga!
Obowiązują zapisy!
Zapisywać można się osobiście w Wypożyczalni dla Dorosłych (ul. 1 Maja 27) lub telefonicznie (tel. 32 265 10 02 wew. 1).

Zapraszamy!

Plakat promujący spotkanie z fotografami