Strona główna/Aktualności/Prezent dla naszych młodych Czytelników

Prezent dla naszych młodych Czytelników

5 Października 2021

W związku z przystąpieniem naszej Biblioteki do Nocy Bibliotek 2021 mamy dla naszych Czytelników prezent.

Organizator Nocy Bibliotek udostępnił nam 100 kodów do filmu "Operacja: Człowiek w czerni".
Film opowiada o parze młodych detektywów, którzy razem z psem Ocho potrafią rozwiązać każdą zagadkę. Pewnego dnia natrafiają na tajemnicze dziury w ziemi, które okazują się początkiem bardziej skomplikowanej sprawy. Po okolicy grasuje tajemniczy Człowiek w Czerni y poszukujący skarbu. Bohaterowie rozpoczynają śledztwo, które sięga do historii miasteczka i jego mieszkańców. Czego szuka zamaskowany złoczyńca? Czy znalezienie mapy z przeszłości pozwoli na przełom w sprawie? Czy prawda ujrzy światło dzienne?

Film przeznaczony jest dla widzów w wieku 6-10 lat i trwa ok. 80 minut.

Kody można odebrać w Wypożyczalni dla Dzieci i Młodzieży oraz wszystkich filiach Biblioteki. Będą działać w dniach 9-12 października 2021 roku. Jeden kod umożliwia wyłącznie jedną projekcję.

Serdecznie zapraszamy!