Strona główna/Aktualności/I my tam byliśmy

I my tam byliśmy

6 Września 2022

2 września Miejska Biblioteka Publiczna uczestniczyła w Targach Zajęć Pozalekcyjnych zorganizowanych przez Centrum Usług Społecznościowych i Aktywności Lokalnej.

Dzieci odwiedzające w tym dniu nasze stoisko poznały teatrzyk ukryty w drewnianej skrzynce - kamishibai i wysłuchały kilku bajeczek, grały w gry planszowe, malowały wesołe balony i rozwiązywały zagadki.

Strefa dla dzieci cały czas rozbrzmiewała śmiechem i radosnymi okrzykami milusińskich. Młodzi uczestnicy targów wraz z opiekunami, dzięki przygotowanej prezentacji, zapoznali się także z szeroką ofertą zajęć i aktywności proponowanych przez bibliotekę.

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i mamy nadzieję, że spotkamy się na warsztatach, zajęciach i różnego rodzaju imprezach przygotowanych przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Czeladzi.

Fotograficzną relację z targów można obejrzeć w naszej galerii: