14 LUT 2018

Podsumowanie ferii w Bibliotece

Dzieci prezentują swoje prace

Zimowe ferie już za nami, więc czas na małe podsumowanie.

Jak co roku, przygotowaliśmy dla najmłodszych wiele atrakcji, w czasie zimowego odpoczynku zorganizowaliśmy 8 spotkań, w których łącznie udział wzięło ponad 100 dzieci. W trakcie warsztatów plastyczno – literackich uczestnicy dowiedzieli się, w jaki sposób nadać przedmiotom drugie życie – ze starych gazet powstały piękne bałwanki, a kartonowe pudełka zmieniły się w fantastyczne budowle. Ponadto odwiedziliśmy egzotyczną Afrykę, Dziki Zachód oraz Grenlandię. Poznaliśmy niezwykłą sztukę składania papieru czyli origami. Najwięcej emocji wzbudziły jednak warsztaty z podstaw kroju i szycia na maszynie. Każde dziecko, z pomocą Pani Lidii Fiejtek, wykonało piękne walentynkowe serce. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w zajęciach i zapraszamy na kolejne imprezy biblioteczne.