05 GRU 2017

Podróże Małego Artysty po Rosji

Dzieci ze swoimi pracami plastycznymi

Rosja to kraj posiadający bardzo dużo atrakcji turystycznych. Można je poznać podczas wielu wycieczek.

Grupa małych artystów odbyła niedawno tylko jedną podróż po kulturze tego państwa. Jak zwykle w bibliotecznej "dwójce" były to same ciekawostki związane z zabytkami (m.in. Moskwy), fauną i florą, kulturą i osiągnięciami technicznymi (np.; kosmicznymi). W drugiej części spotkania powstały prace będące efektem dziecięcej wyobraźni. Pojawiły się więc przepiękne matrioszki, niedźwiedzie brunatne, mapy Rosji oraz inne symbole tego kraju. Podczas krótkiej rosyjskiej "podróży" nie poruszono jeszcze wielu interesujących tematów. Możliwe więc, że w 2018 roku grupa małych artystów ponownie wyruszy we wschodnie strony.

Najbliższe, już ostatnie w tym roku spotkanie z cyklu Podróże Małego Artysty w Filii nr 2 odbędą się w środę 13.12.17 o godz. 16.45. Tym razem będzie to wyprawa po zimowych tradycjach różnych krajów.
Prowadzimy zapisy!