Strona główna/Aktualności/Filia nr 1 zaprasza dzieci z opiekunami - Філія №1 (..)

Filia nr 1 zaprasza dzieci z opiekunami - Філія №1 запрошує дітей з опікунами

1 Kwietnia 2022

Biblioteka w Czeladzi Filia nr 1 zaprasza dorosłych i dzieci do kącika zabaw z grami sensorycznymi, kręglami i klockami. Czekają też kolorowanki w języku ukraińskim i rosyjskim.

Można słuchać bajek po ukraińsku i polsku, a w czytelni skorzystać z komputera z dostępem do Internetu lub uczyć się języka polskiego (wydzielono miejsce do konwersacji).

Zapraszamy poniedziałki i środy od 16.30 do 17.30 oraz we wtorki, czwartki, piątki, 11.30-12.30.

Бібліотека у Челядзі, філія №1, запрошує дорослих та дітей у ігровий куточок із сенсорними іграми, кеглями та кубиками.

Також є розмальовки українською та російською мовами. Ви можете слухати казки українською та польською мовами, а в читальній залі користуватися комп’ютером з доступом до Інтернету або вивчати польську мову (є окремий простір для розмови).

Запрошуємо вас у понеділок та середу з 16.30 до 17.30 та у вівторок, четвер, п’ятницю з 11.30 до 12.30.

Plakat Biblioteka Przyjazna Ukrainie