12 STY 2018

Dyskusyjny Klub Książki rozmawia o "Polsce Ogórkowej" Michała Ogórka
Dyskusyjny Klub Książki rozmawia
 o "Polsce Ogórkowej" Michała Ogórka

W związku z tym, że Miejska Biblioteka Publiczna w Czeladzi przyłączyła się do akcji "Paczka literacka" zorganizowanej przez Wydawnictwo Agora oraz Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, i otrzymała pakiet nowości książkowych, Dyskusyjny Klub Książki postanowił wziąć udział w konkursie w ramach tej akcji.

Poprzez działanie promujące- na przykład w formie filmu lub fotokastu, przynajmniej jedną z pozycji z przysłanych przez Wydawnictwo Agora, można wygrać spotkanie autorskie z jednym z pisarzy z tegoż Wydawnictwa oraz pakiet audiobookówdla Biblioteki Stworzyliśmy więc krótką relację ze spotkania Klubu, podczas którego dyskutowaliśmy o książce Michała Ogórka- "Polska Ogórkowa: podręcznik dla wszystkich klas"...