Strona główna/Aktualności/Nowa pula kodów Legimi do rozdania!

Nowa pula kodów Legimi do rozdania!

17 Czerwca 2021

Ze względu na przedłużające się procedury, mające na celu uruchomienie realizowanego w ramach Budżetu Marszałkowskiego projektu "Książka online dla każdego", nasza Biblioteka została tymczasowo włączona do Konsorcjum Śląskiego. Dzięki temu już w czerwcu nasi czytelnicy mogą otrzymać darmowy dostęp do e-booków w serwisie Legimi.

Kod można otrzymać wyłącznie osobiście w Wypożyczalni dla Dorosłych w Bibliotece Głównej (ul. 1 Maja 27).

Aby uruchomić dostęp do serwisu Legimi, należy:

• wejść na stronę http://www.legimi.pl/slaskie/
  • wprowadzić otrzymany kod
  • założyć nowe konto lub zalogować się na wcześniej założone konto.

Teraz można już czytać bez ograniczeń przez miesiąc od momentu aktywacji kodu!

Od czerwca do sierpnia Miejska Biblioteka Publiczna w Czeladzi będzie rozdawać 25 kodów miesięcznie. Zatem kto pierwszy ten lepszy!

Prawdopodobnie we wrześniu nasza biblioteka przystąpi do projektu "Książki online dla każdego". Wówczas liczba udostępnianych kodów może ulec zmianie.