16 MAJ 2019

Nowa książka Aleksandry Bekus

Plakat informacyjny

"Na skraju jutra nic nie jest pewne". Słowa te stanowią swoiste motto najnowszej powieści Aleksandry Bekus.

"Mroczny tatuaż serca" to trzymający w napięciu thriller psychologiczny. Autorka, mieszkanka Czeladzi, ukończyła studia na Wydziale Administracji i Zarządzania Wyższej Szkoły Humanitas oraz studia podyplomowe z zakresu literatury dziecięcej i młodzieżowej Uniwersytetu Warszawskiego. Należy do Stowarzyszenia Twórców Kultury Zagłębia Dąbrowskiego oraz Stowarzyszenia Twórczego Artystyczno-Literackiego w Krakowie. Jest autorką szesnastu książek, w tym audiobooka wydanego przez fundację działającą na rzecz osób z chorobami wzroku. W swojej twórczości nie ogranicza się do jednego gatunku, ale tworzy m.in. utwory dla dzieci i młodzieży, poezje oraz powieści. Poza pisaniem, jej pasją są podróże, fotografia oraz muzyka. Uwielbia książki (w szczególnosci biograficzne), bez których nie może się obejść. Filia nr 2 serdecznie zaprasza do bliższego poznania najnowszej książki autorki.

Spotkanie promujące odbędzie się 29 maja 2019 r. o godz. 17:00 na Piaskach. Zachęcamy do udziału.