15 MAJ 2018

Odwiedziny pisarki na Filii nr 2
Odwiedziny pisarki
na Filii nr 2

Wydarzeniem, niespodzianką a nawet dużym zaskoczeniem była wizyta Barbary Wicher w Filii nr 2, która odwiedziła bibliotekę wraz z synem Hugo oraz swoją mamą.

Pisarka zamieszkała od lat we Francji, postanowiła odwiedzić rodzinne miasto. Jednym z ważnych miejsc jej powrotu była biblioteka na Piaskach, którą mile wspomina. Warto dodać,że odwiedziny pisarkizbiegły się z zajęciami z cyklu JA CZYTAM – DKE prowadzonymi w tym samym dniu z klasami drugimy ze Szkoły Podstawowej nr 7 na podstawie książki autorstwa B.Wicher pt. "Detektyw Łodyga. Na tropie zagadek przyrodniczych". To niecodzienne spotkanie zakończyło się wspólnymi fotografiami.

Filia nr 2 serdecznie zachęca do lektury książek Barbary Wicher, które nie tylko bawią ale i uczą.