Strona główna/Aktualności/Wręczenie nagród w konkursie Fantastyka w roku (..)

Wręczenie nagród w konkursie Fantastyka w roku Stanisława Lema

17 Grudnia 2021

W czwartek 16 grudnia w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Czeladzi odbyła się uroczystość wręczenia nagród w konkursie literackim "Fantastyka w roku Stanisław Lema".

Na wydarzenie, oprócz laureatek konkursu: Kamili Pęciak, Natalii Stolarek i Gabrieli Struskiej, zostały zaproszone członkinie działające przy Bibliotece Dyskusyjnego Klubu Książki dla Dorosłych. Któż bowiem potrafi bardziej docenić wkład pracy włożony w napisanie opowiadania, jeśli nie miłośnicy książek i czytania!

Po wręczeniu nagród Kamila Pęciak - zwyciężczyni konkursu przeczytała fragment opowiadania swojego autorstwa, którego z wielkim zainteresowanie wysłuchały wszystkie obecne osoby. Ponieważ jednak panie z DKK były zainteresowane treścią wszystkich nagrodzonych prac, dołączamy je do niniejszego tekstu.

Serdecznie gratulujemy Kamili, Natalii i Gabrysi wygranych i życzymy kolejnych pisarskich sukcesów.

Kategoria: Powiązane pliki [3]
Format Data publikacji Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Pobierz Zobacz