Strona główna/Aktualności/Dwa drzewka w Bibliotece Głównej

Dwa drzewka w Bibliotece Głównej

15 Grudnia 2021

W Bibliotece Głównej zamieszkał mały elf, który postanowił zaprosić naszych Czytelników do przedświątecznej zabawy.

W holu, nieopodal dużej choinki, pięknie przystrojonej w rękodzieła zrobione przez panie z Czeladzkiego Koła Gospodyń Miejskich KLIK , postawił drugie, znacznie skromniejsze drzewko.

Drzewko jest małe i czeka, aby nasi czytelnicy je ubrali. Jak?

Obok drzewka można znaleźć czerwone pudełko. Należy wylosować z niego kartkę z pytaniem i na nie odpowiedzieć a następnie powiesić kartkę na drzewku. Im więcej kartek będzie na nim wisiało, tym będzie piękniejsze.

Serdecznie zapraszamy do Biblioteki w celu zrobienia świątecznych zapasów książkowych i - przy okazji - udziału w zabawie!

Choinka ozdobiona czerwonymi i złotymi bombkami oraz ręcznie robionymi gwiazdkami, śnieżynkami i soplami

Świąteczne drzewko czeka na przystrojenie przez czytelników