Strona główna/Aktualności/Książki online dla każdego

Książki online dla każdego

3 Września 2021

Miło nam poinformować, że w ramach zadania "Książki online dla każdego" nasi Czytelnicy mają już bezpłatny dostęp do platform Legimi, IBUK Libra i Ebookpoint BIBLIO.

Kody aktywacyjne można otrzymać wyłącznie w Wypożyczalni dla Dorosłych (Biblioteka Główna, Czeladź, ul. 1 Maja 27). Warunkiem jest posiadanie aktywnego konta czytelnika. Liczba kodów jest ograniczona.

Bibliotekarze Wypożyczalni dla Dorosłych udzielą wszystkich niezbędnych informacji potrzebnych do rozpoczęcia fascynującej przygody z książką elektroniczną.

Zadanie "Książki online dla każdego" jest finansowane w ramach II edycji Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego Województwa Śląskiego na rok 2021.

Książki online dla każdego. W naszej bibliotece otrzymasz dostęp do ebooków na platformach: ebookpoint biblio, Ibuk, Legimi. Zapytaj bibliotekarza o kod dostępu! Zadanie finansowane w ramach II edycji Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego Wojewodztwa Śląskiego na rok 2021.