Dane adresowe:

Miejska Biblioteka Publiczna
im. Marii Nogajowej

ul. 1 Maja 27, 41-250 Czeladź
tel. 32 265 10 02, 32 265 47 83

Jesteś na: Strona główna / Aktualności

Aktualności

06 LIP 2018

Mała Książka - Wielki Człowiek

Plakat promujący akcję
Plakat promujący akcję

Z przyjemnością informujemy naszych Czytelników, że Biblioteka zakwalifikowała się do projektu "Mała Książka - Wielki Człowiek", skierowanym do trzyletnich miłośników książek.

Biorąc w nim udział liczymy, że wspólnie uda nam się sprawić, że czytanie stanie się atrakcyjnym sposobem spędzania czasu przez rodziców i dzieci, a biblioteki będą postrzegane jako instytucje, gdzie mały człowiek po raz pierwszy zetknie się z życiem kulturalnym. Projekt skierowany jest do dzieci urodzonych w 2015 r. i ich rodziców. Udział w nim mogą wziąć zarówno te dzieci, które są zapisane do Biblioteki i korzystają z jej zbiorów jak i te, które swoją przygodę z Biblioteką dopiero zaczynają.

Akcja rozpocznie się we wrześniu 2018 roku. Będzie wspierana kampanią w mediach. Udział w projekcie dla dzieci oraz rodziców jest bezpłatny. Jako zachętę dzieci otrzymają ciekawe Wyprawki Czytelnicze, na które składają się:
- książki "Pierwsze wiersze dla…";
- poradniki dla rodziców "Książką połączeni, czyli o roli czytania w życiu dziecka",
- Karty Małego Czytelnika,
- naklejki do Kart Małego Czytelnika.

Naklejki do Karty Małego Czytelnika dziecko może zbierać w każdej Bibliotece w Czeladzi, do której jest zapisane. Na każde dziecko, które zbierze 10 naklejek, czeka imienny dyplom, potwierdzający jego czytelnicze zainteresowania.

Więcej informacji o projekcie znajduje się na stronie internetowej: www.wielki-czlowiek.pl oraz na profilu projektu na portalu Facebook www.facebook.com/malaksiazkawielkiczlowiek/ 

wszystkie aktualności rejestr zmian wiadomości

Redakcja strony: Aktualności Rejestr zmian

  • Podmiot udostępniający informację: 
  • Pierwsza publikacja:  
  • Aktualizacja publikacji:  
  • Wytworzenie publikacji:  
  • Zatwierdzenie informacji:  
Drukuj Liczba odwiedzin: 56

Obsługa i nadzór techniczny: IntraCOM.pl