03 WRZ 2020

Legimi dla użytkowników naszej biblioteki

Miło nam poinformować, że nasza biblioteka nawiązała współpracę z serwisem Legimi. Już teraz każdy może czytać książki na swoim czytniku,  komputerze, laptopie, tablecie czy telefonie. Wystarczy wykonać cztery proste kroki.

Przede wszystkim należy pobrać w bibliotece bezpłatny kod i wpisać go w odpowiednim miejscu na stronie www.legimi.pl/biblioteka_czeladz/
Następnie - założyć konto w serwisie Legimi (lub zalogować się do konta, które już posiadamy) i na koniec zainstalować na wybranym urządzeniu aplikację Legimi. Po wykonaniu tych prostych czynności uzyskujemy dostęp do bazy tysięcy ebooków - przede wszystkim z dziedziny literatury popularnej (bestsellery, nowości, kryminały, fantastyka i SF, powieści obyczajowe i romanse).

Kody muszą być aktywowane do ostatniego dnia miesiąca, w którym zostały wydane i zapewniają bezpłatny dostęp do Legimi na 30 dni. Po tym czasie zapraszamy do biblioteki po kod na następny miesiąc. Kody można otrzymać wyłącznie w Wypożyczalni dla Dorosłych (Biblioteka Główna, Czeladź, ul. 1 Maja 27). Warunkiem jest posiadanie aktywnego konta czytelnika.

Zapraszamy do rozpoczęcia fascynującej przygody z książką elektroniczną.