Strona główna/Aktualności/Konkurs plastyczno - literacki z okazji Tygodnia Bibliotek

Konkurs plastyczno - literacki z okazji Tygodnia Bibliotek

6 Maja 2021

Już wkrótce, 8 maja rozpocznie się Tydzień Bibliotek 2021. W tym roku będzie przebiegał pod hasłem "Znajdziesz mnie w bibliotece".

Z tej okazji Filia nr 5 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Czeladzi ogłasza konkurs "Moja biblioteka", adresowany do czytelników w wieku od 5 do 12 lat.

ZASADY KONKURSU:

1. Zadaniem konkursowym będzie przedstawienie biblioteki, takiej jaką widzi dziecko wraz z charakterystycznymi lub ulubionymi jej elementami, zgodnie z tegorocznym hasłem Tygodnia Bibliotek.
  2. Pracą konkursową może być rysunek, wierszyk, piosenka lub krótki tekst na zadany temat. Liczy się przede wszystkim kreatywność i samodzielność wykonania.
  3. Konkurs jest adresowany do czytelników Filii nr 5 (ul. Dehnelów 35).
  4. Dla autorów dwóch najlepszych prac przewidziane są nagrody rzeczowe.

Szczegółowy regulamin konkursu oraz oświadczenie rodzica / opiekuna są dostępne w załączonych plikach.

Kategoria: Powiązane pliki [2]
Format Data publikacji Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Pobierz Zobacz