Dane adresowe:

Miejska Biblioteka Publiczna
im. Marii Nogajowej

ul. 1 Maja 27, 41-250 Czeladź
tel. 32 265 10 02, 32 265 47 83

Jesteś na: Strona główna / Aktualności

Aktualności

09 PAŹ 2020

Klimat na czytanie - Noc Bibliotek

Hasłem tegorocznej Nocy Bibliotek jest „Klimat na czytanie”, czyli dobry czas na czytanie podczas ograniczonych możliwości udziału w innych formach kultury i życia społecznego. To także wypożyczanie i dzielenie się zasobami we wspólnej przestrzeni, jaką jest biblioteka.

Noc Bibliotek to coroczne święto bibliotekarzy i czytelników. Nie mogło go zabraknąć także i w tym roku. Dlatego też podjęliśmy starania, aby je zorganizować, choć ze względu na panującą epidemię miało wyglądać inaczej niż w latach wcześniejszych.

Niestety, ze względu na wprowadzenie strefy żółtej na terenie całego kraju i nowe zasady organizowania imprez kulturalnych (konieczność zapewnienia większej powierzchni na jednego uczestnika) zostaliśmy zmuszeni do odwołania uroczystości. Jest nam z tego powodu przykro, bo długo przygotowaliśmy się na ten dzień.

Jednym z punktów uroczystości miało być wyróżnienie najaktywniejszych czytelników oraz osób, które swoimi pomysłami i zaangażowaniem pomogły wzbogacić ofertę kulturalną Biblioteki. Przygotowaliśmy dla nich okolicznościowe dyplomy i skromne upominki, które będzie można odebrać podczas najbliższej wizyty w Bibliotece.

Serdecznie zapraszamy!

 

wszystkie aktualności rejestr zmian wiadomości

Redakcja strony: Aktualności Rejestr zmian

  • Podmiot udostępniający informację: 
  • Pierwsza publikacja:  
  • Aktualizacja publikacji:  
  • Wytworzenie publikacji:  
  • Zatwierdzenie informacji:  
Drukuj Liczba odwiedzin: 56

Obsługa i nadzór techniczny: IntraCOM.pl