Dane adresowe:

Miejska Biblioteka Publiczna
im. Marii Nogajowej

ul. 1 Maja 27, 41-250 Czeladź
tel. 32 265 10 02, 32 265 47 83

Jesteś na: Strona główna / Aktualności

Aktualności

06 MAR 2019

Jak zwiedzać świat z pustym portfelem?

Karolina Glinka
Karolina Glinka

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się jak wielki jest Wielki Kanion? Czy nie przeszło Ci przez myśl pytanie, jakiego koloru są gondole w Wenecji, albo jak wyglądają kwitnące migdałowce na Majorce?

A może naszła Cię ochota na fish and chips w Londynie? Czy zdarzyło Ci się wpaść na pomysł romantycznego weekendu w Paryżu czy miesięcznych wakacji w słonecznej Hiszpanii, a potem przypomniałeś sobie, że Twój portfel świeci pustkami? Jeśli tak… już nigdy więcej nie będziesz musiał rezygnować z podróżniczych marzeń!

W czasie spotkania poznamy zasady poszukiwania tanich biletów lotniczych i najlepszych połączeń komunikacyjnych. Dowiemy się też, gdzie i jak szukać alternatyw drogiego, hotelowego pokoju. Porozmawiamy o tym, jak oszczędzać pieniądze w czasie podróży, nie rezygnując z najfajniejszych atrakcji i wakacyjnego luzu. Poruszymy temat nieskończonych możliwości podróżniczych, jakie daje nam status studenta. Oczywiście nie zabraknie także zdjęć, opowieści i wstydliwych anegdotek, które opowiada się tylko w gronie przyjaciół.

Zapraszam serdecznie!

19.03.2019 r. (wtorek) godz. 17.30

wszystkie aktualności rejestr zmian wiadomości

Redakcja strony: Aktualności Rejestr zmian

  • Podmiot udostępniający informację: 
  • Pierwsza publikacja:  
  • Aktualizacja publikacji:  
  • Wytworzenie publikacji:  
  • Zatwierdzenie informacji:  
Drukuj Liczba odwiedzin: 56

Obsługa i nadzór techniczny: IntraCOM.pl