Strona główna/Aktualności/Włóczykij na Beskidzkich Szlakach - odc. 2: Zielony Szlak (..)

Włóczykij na Beskidzkich Szlakach - odc. 2: Zielony Szlak Bielsko-Biała Straconka - Smerekowiec

23 Października 2023

Nowy cykl Klubu Włóczykijów i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Czeladzi Filia nr 2 to zaproszenie do wędrówki beskidzkimi szlakami średniodystansowymi.

Nowy Cykl Klubu Włóczykijów i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Czeladzi Filia nr 2 to zaproszenie na wędrówki beskidzkimi szlakami średniodystansowymi.

W odcinku nr 2 przejdziemy drugą część zielonego szlaku Bielsko-Biała Straconka - Smerekowiec.

Spotkanie odbędzie się w środę, 25 października 2023 roku o godzinie 17.00 online w pokoju wirtualnym ZOOM z jednoczesną transmisją live na Facebooku.

Link do spotkania ZOOM:  KLIK
Wydarzenie: KLIK