Dane adresowe:

Miejska Biblioteka Publiczna
im. Marii Nogajowej

ul. 1 Maja 27, 41-250 Czeladź
tel. 32 265 10 02, 32 265 47 83

Jesteś na: Strona główna / Aktualności

Aktualności

10 STY 2018

Facebook dla każdego

Plakat informacyjny
Plakat informacyjny

Pożeracz czasu czy wygodne narzędzie kontaktu z rodziną, poszukiwania pracy i rozwoju pasji?

Szkolenie dla początkujących i średnio zaawansowanych, którzy chcą (lepiej) nauczyć się korzystać z Facebooka lub po prostu dowiedzieć się, jak działa najpopularniejszy portal społecznościowy na świecie. Program spotkania podzielono na dwa moduły. W pierwszej części uczestnicy poznają krótką, ale dynamiczną historię mediów społecznościowych i ich znaczenie w dzisiejszym świecie. Nauczą się także podstaw korzystania z Facebooka (od założenia profilu po wyszukiwanie znajomych, informacji oraz aktywne uczestnictwo na portalu). W drugim module zaprezentowane zostaną praktyczne, bezpłatne narzędzia do tworzenia grafik które można wykorzystać nie tylko na Facebooku. Uczestnicy dowiedzą się również, jak i gdzie szukać bezpiecznych rozwiązań graficznych, by nie naruszać prawa autorskiego w internecie. Szkolenie poprowadzą:

Moduł I Agnieszka Stefaniak-Zubko Miłośniczka mediów społecznościowych. Dziennikarka, copywriterka, na co dzień zajmująca się również prowadzeniem oficjalnych profili facebookowych firm oraz zarządzaniem płatnymi kampaniami reklamowymi na Facebooku. Popularyzatorka regionu, współtwórczyni marki Zagłębiarki – dobry design rodem z Zagłębia Dąbrowskiego

Moduł II Beata Nocoń Pełna pomysłów graficzka i ilustratorka. Mimo artystycznej natury lubi porządek i dbałość o szczegóły. Ceni kreatywną pracę i chciałaby, aby szanowało ją coraz więcej osób, pamiętając o prawach autorskich twórców. Popularyzatorka regionu, współtwórczyni marki Zagłębiarki – dobry design rodem z Zagłębia Dąbrowskiego.

25 stycznia 2018 r. godz. 17.00
MBP w Czeladzi, ul. 1 Maja 27

Obowiązują zapisy. Ilość miejsc ograniczona. 

wszystkie aktualności rejestr zmian wiadomości

Redakcja strony: Aktualności Rejestr zmian

  • Podmiot udostępniający informację: 
  • Pierwsza publikacja:  
  • Aktualizacja publikacji:  
  • Wytworzenie publikacji:  
  • Zatwierdzenie informacji:  
Drukuj Liczba odwiedzin: 56

Obsługa i nadzór techniczny: IntraCOM.pl