12 MAR 2018

Dzień Kobiet i Kobietek w czeladzkiej MBP

Plakat promujący akcję

Miejska Biblioteka Publiczna w Czeladzi serdecznie zaprasza na Dzień Kobiet i Kobietek, który odbędzie się 24 marca o godzinie 14.00.

Wydarzenie uświetni spotkanie z Magdaleną Majcher – pochodzącą z Czeladzi autorką cenionych przez kobiety powieści obyczajowych. Pisarka będzie promować swoja najnowszą książkę „Wszystkie pory uczuć. Wiosna”. Na panie czekać też będzie sporo pozaliterackich atrakcji: spotkanie ze stylista, kosmetyczką, porady instruktorki fitness i jogi, warsztaty szycia oraz tworzenia bransoletek, a także możliwość skonsultowania się z dietetykiem. Wszystko to przy pysznej kawie, a po godzinie 16.00 – również dietetycznym poczęstunku.

Biblioteka zadba także o najmłodszych: na nich czekać będzie spotkanie ze stylistą i projektantem ubioru oraz warsztaty, które przybliżą uczestnikom tajniki współczesnego tańca i wyrobu biżuterii. Na zakończenie zaplanowany jest pokaz mody upcyklingowej.

MBP w Czeladzi, ul. 1 Maja 27.
Wstęp wolny!