Strona główna/Aktualności/Wakacyjne łapanie duchów w Filii nr 1

Wakacyjne łapanie duchów w Filii nr 1

8 Lipca 2022

Podczas organizowanych w Filii nr 1 wakacyjnych zajęć dla młodzieży powstał projekt gry planszowej związanej z naszym miastem pt. Złapać ducha!

Nasz bohater porusza się tunelami próbując uciec z lokalnego cmentarza epidemicznego. Aby łatwiej wyobrazić sobie podziemne korytarze i czyhające w nich niebezpieczeństwa, użyliśmy okularów VR i aplikacji na telefon.

Po dobrze wykonanej pracy uczestnicy spotkania układali puzzle o różnym stopniu trudności.

Już dziś zapraszamy do czeladzkich bibliotek, gdzie jesienią będzie dostępna planszówka zaprojektowana przez uczestników spotkania.

Zdjęcia z zajęć można obejrzeć w naszej galerii: KLIK

Zajęcia zostały zrealizowane w ramach programu "EtnoPolska: Słowiańskie ścieżki" dofinansowanego z Narodowego Centrum Kultury oraz 760-lecia nadania praw miejskich miastu Czeladź.

Informacja o dofinansowaniu organizacji zajęćLogo 760-lecia nadania praw miejskich Czeladzi