18 KWI 2017

Logotyp Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego
Logotyp Ministerstwa Kultury
i Dziedzictwa Narodowego

Miło nam poinformować, że projekt Biblioteki otrzymał dotacje z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

W ramach programu "Promocja czytelnictwa" będziemy realizować projekt pt. "Biblioteka? - Naturalnie!". Pokażemy, że czytanie nie jest nudne, wręcz przeciwnie poszerza horyzonty, rozwija wyobraźnię i pobudza do kreatywnych działań. Już dziś zapraszamy dzieci i młodzież na zajęcia warsztatowe, maratony czytelnicze, kreatywne spotkania plastyczne, warsztaty filmowe i aktorskie, czytelniczą grywalizację, biblioteczne podchody. Wszelkie informacje o działaniach realizowanych w ramach projektu, które zostały "Dofinansowane ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego" będą dostępne na stronie i facebookowym profilu Biblioteki.