06 LIS 2018

Design Thinking - rodzinne warsztaty kreatywnego myślenia

Zagłebiarki

22 listopada o godz. 17.00 Miejska Biblioteka Publiczna w Czeladzi zaprasza na rodzinne warsztaty kreatywnego myślenia metodą Design Thinking.

Spotkanie będzie miało charakter kreatywnych warsztatów dla dzieci 5-12 lat i rodziców z elementami projektowania i majsterkowania. Design Thinking to prosta metoda tworzenia innowacyjnych rozwiązań. Pozwala rozwinąć zdolności empatii, kreatywności i komunikatywności oraz umiejętność pracy w zespole. Stosują ją największe firmy, ale idealnie sprawdza się w również w domowych warunkach. Zajęcia będą prowadzić Agnieszka Stefaniak-Zubko i Beata Nocoń - twórczynie marki Zagłębiarki.

Ilość miejsc jest ograniczona. Obowiązują zapisy: osobiście w Czytelni Biblioteki Głównej lub telefoniczne pod numerem 32 265 10 02.

Warsztaty realizowane ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Brak wolnych miejsc !