18 KWI 2017

Biblioteka? Naturalnie! - znam, korzystam regularnie

Serdecznie zapraszamy młodych czytelników do wzięcia udziału w projekcie Biblioteka? Naturalnie! - znam, korzystam regularnie.

Cała zabawa zbudowana będzie na zasadach grywalizacji. Uczestnicy od 18 kwietnia do 29 września na kartach gry będą zbierać punkty za aktywne korzystanie z usług bibliotecznych, na najaktywniejszych i najwytrwalszych czekają nagrody. Koordynatorem całego przedsięwzięcia jest Wypożyczalnia dla Dzieci Młodzieży MBP w Czeladzi mieszcząca się przy ulicy 1 Maja 27. Aby stanąć do rywalizacji wystarczy przyjść do Oddziału dla Dzieci i Młodzieży, pobrać kartę gry i zdobywać punkty.

Przyjdź! Baw się! Zdobądź nagrodę!

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Kategoria: Powiązane pliki [ 2 ]
  Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
Regulamin grywalizacji Regulamin grywalizacji 17-04-18 10:31 54.73KB pobierz plik: Regulamin grywalizacji
Opis punkatacji Opis punkatacji 17-04-18 10:31 43.36KB pobierz plik: Opis punkatacji