02 LIS 2017

Pamiątkowe zdjęcie uczestników grywaliczacji
Pamiątkowe zdjęcie
uczestników grywaliczacji

W sobotę 28 października w Wypożyczalni dla Dzieci i Młodzieży odbyło się uroczyste podsumowanie bibliotecznej grywalizacji "Biblioteka? - Naturalnie! znam, korzystam regularnie".

Gra trwała od kwietnia do końca września 2017 i wzięło w niej udział 9 czytelników, którzy na specjalnych kartach zbierali punkty za aktywne korzystanie z usług bibliotecznych (m.in. wypożyczanie materiałów bibliotecznych, udział w wydarzeniach organizowanych przez Bibliotekę Główną). Wszyscy uczestnicy otrzymali wspaniałe nagrody, pamiątkowe dyplomy i kwiatki oraz gromkie brawa od pozostałych graczy. Cieszymy się, że idea grywalizacji, którą po raz pierwszy zastosowaliśmy w naszej działalności, świetnie się przyjęła i zyskała aprobatę zarówno dzieci, jak i rodziców. A oto lista naszych zwycięzców i uczestników grywalizacji:

1. miejsce - Aleksandra Sobczyk
  2. miejsce - Dawid Nociński
  3. miejsce - Wiktor Adamek

oraz Katarzyna Gacek, Paweł Wolski, Wiktor Wolski, Jan Radzięta, Alicja Owczarek i Olaf Majchrzyk.

Wszystkim, którzy uczestniczyli w naszym projekcie "Biblioteka? - Naturalnie! znam, korzystam regularnie" jeszcze raz serdecznie gratulujemy i mamy nadzieję, że świetnie się przy tym bawili.

Szczególne podziękowania należą się rodzicom i opiekunom naszych młodych czytelników, ponieważ to oni mobilizują swoje dzieci do korzystania z Biblioteki.

Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.