14 LIS 2017

26 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Plakat promujący akcję

Miło nam poinformować że w Miejskiej Bibliotece Publicznej po raz kolejny utworzono sztab 26 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w zbiórce pieniędzy zapraszamy do Oddziału dla Dzieci i Młodzieży przy ulicy 1 Maja 27 celem odebrania ankiety wolontariusza.

Wypełnione ankiety wraz ze zdjęciem (w formacie 35 mm x 45 mm lub w wersji cyfrowej 300dpi) należy oddać w miejscu pobrania ankiety do 24 listopada 2017.

Więcej informacji uzyskać można na stronach internetowych WOŚP: https://www.wosp.org.pl/final/dla-wolontariuszy

Chętnych do kwestowania na rzecz ratowania życia i zdrowia dzieci oraz dla zapewnienia ogólnej opieki medycznej seniorom było bardzo wielu.

W związku z tym lista naszych wolontariuszy z Czeladzi została szybko zamknięta. Każdy wolontariusz będzie posiadał identyfikator przygotowany przez Sztab w Warszawie.

26. finał WOŚP zostanie urozmaicony licznymi imprezami towarzyszącymi organizowanymi przez Urząd Miasta w Czeladzi.

W ramach naszego Sztabu odbędą się 2 imprezy:

1. Bieg Policz się z cukrzycą organizowany przez Stowarzyszenie Czeladź Biega
  2. Studio Dreamfit dla WOŚP - otwarte darmowe zajęcia fitness i jogi.