06 KWI 2016

100 jubileuszowe spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki!

Jubileuszowy Tort
Dyskusyjnego Klubu Książki

W niecodziennych okolicznościach odbyło się marcowe spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki, gdyż Klub, który narodził się z zamiłowania do książek i chęci dyskutowania o nich, obchodził jubileuszowe- setne już spotkanie!

Z tej okazji Pani Dyrektor złożyła członkom DKK gratulacje oraz życzenia jeszcze wielu owocnych, pełnych dyskusji spotkań. Był też tort oraz specjalne podziękowania dla zasłużonych Klubowiczów od pozostałych uczestników: dla Pani Beaty Więcławek za sumienne prowadzenie kroniki wydarzeń z działalności Klubu, dla Pana Stanisława Sitka za rzetelne sprawozdania ze spotkań Klubu w Bibliotece oraz wyjazdowych - w formie tekstów okolicznościowych oraz dla Grażyny Lis- inicjatorki spotkań i założycielki Klubu w 2007 roku. Atmosfera sprzyjała wspomnieniom najpiękniejszych i najzabawniejszych momentów działalności grupy oraz planom dotyczącym dalszych spotkań w istniejącym gronie. A nawzajem życzyliśmy sobie jeszcze wielu ciekawych książek do omówienia !