Strona główna/Aktualności/Moja transformacja - wystawa malarstwa Anety Uzar

Moja transformacja - wystawa malarstwa Anety Uzar

17 Listopada 2022

Zapraszamy do Filii nr 2! Już od 7 listopada do 31 grudnia 2022 będzie można zapoznać się z malarstwem Anety Uzar - z zawodu ekonomistki, z pasji i zamiłowania artystki.

Obrazy jej autorstwa powstawały wraz z budzeniem się jej świadomości do prawdy o sobie i świecie. Jest to twórczość intuicyjna polegająca na kreatywnym, lekkim i barwnym podejściu do tworzenia własnej rzeczywistości. Prace jej autorstwa ukazują bogatą paletę kolorów, kształtów, form i struktur.
"Intuicja prowadziła mnie i jestem wdzięczna za każdy obraz, który powstał, ponieważ pozwolił mi poznać bardziej siebie" - to słowa Pani Anety, pokazujące jej drogę do tworzenia sztuki.

Wystawę można oglądać w Filii nr 2 (ul. Nowopogońska 227 D-E) w godzinach otwarcia biblioteki.